Prezentacja koncepcji – brzegi Parsęty

W imieniu Prezydenta Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej zapraszam na prezentację koncepcji programowo – przestrzennej zagospodarowania terenów w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Parsęty autorstwa Spółki Partnerskiej Architekci Błaszczyk i Samborski.

 

O ożywieniu brzegów rzeki i bulwarów mówi się w Kołobrzegu od lat. Podczas spotkania przedstawiona zostanie globalna koncepcja dla obu stron rzeki na odcinku od ulicy Kamiennej do Mostu Portowego. Sami architekci podkreślają, że głównym celem jest przybliżenie rzeki mieszkańcom.

Prezentacja odbędzie się w piątek 2 października o godzinie 16:00 w Regionalnym Centrum Kultury, duża sala koncertowa.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z wytycznymi wynikającymi z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Obowiązkowe: zakrycie nosa i ust, dezynfekcja rąk.

 

 

Tekst.: Michał Kujaczyński, Rzecznik Prasowy Prezydenta

Foto.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
3 lat temu

Ladnie, tak przestronnie , uporzadkowane . Ale…ale zielen calkiem zastapiona betonem . Uwielbiam spacerowac w okolicach starego szpitala, gdzie drzewa chyla sie, ku rzece , nadajac jej niepowtarzalny urok. Mozna bedzie sobie przycupnac na betonowej laweczce, pospacerowac betonowym treptakiem , i zamias spiewu ptakow , bedzie mozna sobie posluchac szumu silnikow samochodow przejezdzajacych.