Powiatowe obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu [FOTO]

Z okazji 101. rocznicy powołania Policji Państwowej funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu dzisiaj obchodzili uroczystość. Święto Policji to data szczególna dla wszystkich funkcjonariuszy, to czas awansów, nominacji, odznaczeń – zarówno samych policjantów, jak i pracowników Policji.

 

Dzisiejsza uroczysta zbiórka z okazji powiatowych obchodów Święta Policji w Kołobrzegu odbyła się na dziedzińcu kołobrzeskiej komendy.
Oficjalna część dzisiejszego wydarzenia rozpoczęła się po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości.

Akty nominacyjne na kolejny stopień w korpusie oficerskim odebrał jeden funkcjonariusz.

Nominacje na wyższy stopień w korpusie aspirantów otrzymało 31 policjantów, a w korpusie podoficerów Policji 28 funkcjonariuszy.

Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc mianował na stopień starszego posterunkowego 6 funkcjonariuszy.

W trakcie uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc pogratulował wyników w służbie oraz złożył życzenia podległym funkcjonariuszom i pracownikom Policji, którzy każdego dnia wspierają pracę policjantów i wpisują się w struktury naszej służby.

Podczas dzisiejszego wydarzenia Komendant Powiatowy w Kołobrzegu insp. Dariusz Hoc odczytał list Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasza Trawińskiego skierowany do policjantów i pracowników Policji. Nadinsp. Tomasz Trawiński podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym garnizonu za wzorowo pełnioną służbę, za codzienne zaangażowanie i profesjonalizm.

 

 

Foto.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments