Poszukiwany mężczyzna jechał kradzionym samochodem

Kołobrzescy kryminalni odzyskali utracony na terenie Rabki samochód osobowy marki Peugeot. W chwili zatrzymania autem podróżował 40-letni mieszkaniec Kołobrzegu, który okazał się osobą poszukiwaną. Mężczyzna został zatrzymany, natomiast Peugeot trafił na policyjny parking.

 

 

Kołobrzescy kryminalni zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Peugeot. Pojazd kierował znany im osobiści mężczyzna, który dokonywał wcześniej przestępstw przeciwko mieniu. Po zatrzymaniu auta przypuszczenia policjantów potwierdziły się, za kierownicą siedział 40-letni mieszkaniec Kołobrzegu, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności oraz podejrzewany o dokonanie kradzieży motocykla. Policjanci sprawdzili samochodu którym się poruszał i okazało się, że został on skradziony na terenie miejscowości Rabka.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zgodnie z poleceniem Sądu spędzi za kratkami 2,5 roku. Samochód zabezpieczony został na policyjnym parkingu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz udział w sprawie 40-latka.

 

Foto.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments