Posiadał 200 gram narkotyków! Zatrzymano 26-latka

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy zatrzymali 26- latka, który posiadał 200 gram narkotyków. Zarzut posiadania znacznej ilości zabronionych środków to nie jedyne konsekwencje prawne jakie spotkały mężczyznę. 26-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na okres 10 miesięcy.

 

 

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu każdego dnia realizują działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Wytężona praca oraz coraz lepsze rozpoznanie doprowadziło policjantów do mieszkania 26-latka. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 10-ciu miesięcy. W trakcie podjętych dalszych czynności kryminalni podczas przeszukania pomieszczeń, które zajmował mężczyzna, znaleźli ukrytą znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli około 200 gram mefedronu.

26-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Kołobrzeg

Foto. Archiwum

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments