Policjanci uratowali 23-latak, który chciał odebrać sobie życie!

Policjanci z Posterunku Policji w Dźwirzynie uratowali życie mężczyzny, który próbował popełnić samobójstwo. Dzięki ich zdecydowanej i szybkiej reakcji 23-latek nie targnął się na własne życie i został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy medycznej.

 

St. asp. Eugeniusz Filipiak i mł. asp. Bartosz Ignaczak – Dzielnicowi z Posterunku Policji w Dźwirzynie interweniowali w sprawie zgłoszenia próby samobójczej w jednej spod kołobrzeskich miejscowości. Funkcjonariusze w obliczu zagrożenia życia i zdrowia natychmiast ruszyli pod wskazany adres. Na miejscu, przez okno zauważyli młodego mężczyznę, który na szyi miał zawiązany sznur, a jego drugi koniec przymocowany był do belki wystającej za budynek. Bez chwili zastanowienia wbiegli do mieszkania.

 

Drzwi pomieszczenia w którym przebywał niedoszły samobójca były zamknięte na klucz i zdemontowano w nich klamkę. Policjanci wyrwali drzwi z zawiasów i rzucili się w kierunku, mającego już zamiar skakać z okna, mężczyzny. Niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Mundurowi zadbali o bezpieczeństwo 23-latka do czasu przyjazdu ratowników medycznych. To dzięki ich zdecydowanej, szybkiej i profesjonalnej reakcji mężczyzna żyje.

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments