Pogoń II Szczecin vs Kotwica Kołobrzeg 0:4

Pewne zwycięstwo na inauguracje! W pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze Kotwicy Kołobrzeg pokonali w Szczecinie rezerwy Pogoni 4:0. Biało-niebiescy przez cale spotkanie kontrolowali wydarzenia na boisku. Worek z bramkami rozwiązał się natomiast po przerwie.

W 61 minucie wynik otworzył rozgrywający bardzo dobre spotkanie Gracjan Kuśmierek, który uderzeniem pod poprzeczkę nie dal szans bramkarzowi miejscowych .W 63 minucie na 2:0 podwyższył Dawid Retlewski. W końcówce meczu kapitan portowców Jakub Kuzko otrzymał druga żółtą a w konsekwencji czerwona kartkę i gospodarze kończyli mecz w 10. W ostatnich minutach podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego dobili rywala dwoma trafieniami. W 88 minucie ponownie Kuśmierek wpisał się na listę strzelców a następnie w doliczonym czasie Michał Ciarkowski zabawił się w polu karnym miejscowych i pewnym strzałem ustalił wynik meczu na 4:0 dla Kotwicy.

Bramki: 1:0 Gracjan Kusmierek (61 min.), 2:0 Dawid Retlewski (63 min.), 3:0 Gracjan Kusmierek (88 min.), 4:0 Michal Ciarkowski (90 min.)