Podsumowanie ankiet rowerowych. Przyjdź na spotkanie!

Prezydent miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska i Kołobrzeski Instytut Kultury i Promocji zapraszają mieszkańców, samorządowców, radnych oraz stowarzyszenia i inne działające organizacje na spotkanie otwarte podsumowujące badania ankietowe dotyczące korzystania z rowerów i ścieżek rowerowych.

 

Jesienią ubiegłego roku miasto przygotowało specjalną ankietę w zakresie komunikacji rowerowej w naszym mieście. Można było się z nią zapoznać i wypełnić on line oraz w formie papierowej. Zainteresowanie było ogromne, ankietę konsultacyjną wypełniło 1097 osób.

Pytania dotyczyły rozwoju sieci rowerowej, Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego, zawierały również część otwartą, gdzie można było zamieszczać swoje uwagi i spostrzeżenia. Wyniki ankiety pozwolą zaplanować kolejne działania, które zachęcą do korzystania z rowerów jak największą liczbę mieszkańców oraz turystów.

Spotkanie odbędzie się w Laboratorium Kultury Adebar w poniedziałek 3 czerwca o godzinie 17. Po przedstawieniu wyników przewidziana jest dyskusja.

 

Foto: UM Kołobrzeg/Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments