Pobili i okradli 25-latka! Przestępczy duet w areszcie

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali dwóch sprawców rozboju. W Grzybowie przy ul. Kołobrzeskiej mężczyźni pobili 25-latka i ukradli torbę z ubraniami i kosmetykami. Usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

 

W miniony weekend Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego udali się w rejon ul. Kołobrzeskiej w Grzybowie, gdzie został ujęty przez pokrzywdzonego jeden ze sprawców napadu na mężczyznę. Na miejscu mundurowi szybko określili przebieg wydarzeń. Według oświadczenia 25 letniego mieszkańca Szkocji miał zostać pobity przez dwóch innych mężczyzn, którzy ukradli mu torbę z ubraniami i kosmetykami. Pokrzywdzony ujął jednego z agresorów. Drugi z mężczyzn został po chwili zatrzymany przez funkcjonariuszy w niedalekiej odległości od miejsca zdarzenia. Obaj to 22-latkowie z Knurowa.

Przestępczy duet usłyszał zarzuty rozboju. Za to przestępstwo, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje Sąd.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments