Pierwsze punkty w A Klasie na koncie AP Kotwicy

Na A-klasowy debiut AP Kotwica udała się do Wrzosowa, gdzie podjęła miejscowy Wrzos Wrzosowo.

 

Gospodarze w poprzednim sezonie zajęli drugie miejsce w ostatecznej tabeli, spodziewaliśmy się więc ciężkiej przeprawy i tak w pewnym stopniu było.

Drużyna z Wrzosowa postawiła na defensywę, grę z kontry i długie piłki kierowane do Adama Wilka. Naszym planem było prowadzenie gry i o ile widać było wizualnie naszą mocną przewagę, to konkret w postaci bramki przyszedł dopiero pod koniec pierwszej połowy, gdy po odegraniu Pawła Lenio i strzale z 30 metrów zdobywcą pierwszej historycznej ligowej bramki dla seniorskiej Akademii stał się Jakub Szcześniak.

Obraz gry w drugiej połowie za bardzo się nie zmienił – znów nasza przewaga i Wrzos nastawiony na kontry (jedna z akcji z dobrym strzałem, wybitym jednak na rzut rożny przez Karola Niemkiewicza), dużo stałych fragmentów po naszej stronie, ale bramka znów dopiero w końcówce połowy – tym razem strzelał Kacper Araszewski, a sparowaną przez bramkarza piłkę dobił Paweł Lenio.

Ekipie z Wrzosowa dziękujemy za mecz i szykujemy sie już powoli do pierwszego ligowego meczu u siebie, w którym podejmiemy Derby Karścino – informuje drużyna.

GKP WRZOS WRZOSOWO 0:2 AP KOTWICA KOŁOBRZEG

Bramki:

0-1 39′ Szcześniak
0-2 90’+2 Lenio
Żółte kartki:

38′ Wilk (Wrzos)
58′ Basriev (AP Kotwica)
Skład:

Niemkiewicz – Michurski, Kosmala, Basriev, Chażyński (46′ Pałaszewski), Więcek, Stępień, Kukielewski (88′ Danielak), Araszewski, Szcześniak, Lenio
Niewykorzystani rezerwowi:

Kozyra, Jusiak, Walasek, Czekierda, Szymański

 

Foto.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments