Pierwsza trasa koncertowa. Zobacz kiedy Blanka wystąpi w Kołobrzegu!

Blanka rusza w swoją pierwszą polską trasę koncertową – “Summer Tour”! Autorka hitów “Solo”, “Boys Like Toys”, “Rodeo” czy “Cara Mia”, odwiedzi 8 miast, w których wystąpi ze swoim wyjątkowym show oraz spotka się z fanami osobiście!

 

To wyjątkowa okazja na spotkanie z reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji 2023. Bilety już w sprzedaży. Blanka to supergwiazda i popowa sensacja w branży muzycznej, która swój egzotyczny wygląd i klimat zawdzięcza półpolskiemu, półbułgarskiemu pochodzeniu. Jej piosenki zgromadziły do tej pory ponad 245 milionów odtworzeń na całym świecie. Artystka reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2023, zajmując 3. miejsce w półfinale i 19. w klasyfikacji generalnej. Zajęła także 8. miejsce w głosowaniu telewizyjnym. Widzowie na całym świecie podkreślali jej silny show i atrakcyjność. Występ Blanki został również doceniony przez użytkowników TikToka i stał się najczęściej oglądanym podczas edycji 2023.

 

Przełomowy singiel Blanki Certified Diamond zyskał ponad 210 milionów odtworzeń i 61 milionów wyświetleń na całym świecie. Przekroczył także miliard wyświetleń na TikToku. Singiel dotarł na szczyty list przebojów na rynkach: Polska #1, Litwa #1, Łotwa #1, Bułgaria #1, Czechy TOP10, Islandia TOP10, Estonia TOP10, Grecja TOP10, Finlandia TOP20, Ukraina TOP20. Blanka jest także jedyną polską artystką, która w ciągu ostatnich dziesięciu lat znalazła się na brytyjskich listach przebojów. Drugi singiel zatytułowany “Boys Like Toys” zgromadził ponad 21 milionów odtworzeń i 6 milionów wyświetleń na całym świecie. Jej trzecia piosenka “Rodeo” zyskała już 60-milionowy zasięg w radiu. Została dodana do ponad 180 playlist Spotify, w tym playlist New Music Friday na 23 rynkach.

 

Piosenka była szeroko prezentowana w wielu krajach świata, m.in. w Polsce, Finlandii, Szwecji, Rumunii, Litwie, Czechach, Ukrainie, Turcji, Bułgarii i Słowacji. “Rodeo” zostało zremiksowane przez prestiżowych europejskich producentów, takich jak Stadiumx z Węgier i Alle Farben z Niemiec. Jej ostatni singiel “Cara Mia” zyskał ponad 4 mln wyświetleń oraz wiele milionów odsłuchań w serwisach streamingowych. 23 maja pojawił się najnowszy utwór “If You want me” – tego samego dnia Blanka ogłosiła swoją pierwszą polską trasę koncertową, która odbędzie się w wakacje – Blanka “Summer Tour”. W ramach M&G spotkanie z artystką po koncercie w specjalnie wydzielonej strefie + dedykowany gift bag. Dzieci do lat 4 wchodzą na wydarzenie za darmo.

 

Foto: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments