Pierwsza taka ceremonia w Polsce! Ślub Morsów nad Bałtykiem w Mielnie [FOTO, FILMY]

KoszalinInfo TV: W sobotę, 8-go lutego  podczas XVII Międzygalaktycznego Zlotu Morsów w Mielnie miała miejsce uroczystość jakiej jeszcze w kraju nie było- ślub morsów w obecności setek turystów i mieszkańców Mielna.

 

Każdy kto był obecny podczas XVI edycji tego niesamowitego wydarzenia doskonale pamięta kiedy Izabela Wilk została poproszona o rękę przez Artura Larysza. Był to czas niesamowitej euforii.

Jednak kto mógł przypuszczać, że już po roku na tej samej plaży w otoczeniu prawdopodobnie tych samych ludzi staną razem na ślubnym kobiercu?

 

Jedyny taki ślub Morsów w środku zimy! ?❤

Opublikowany przez KoszalinInfo.pl Sobota, 8 lutego 2020

 

Ceremonie można przyrównać do ślubu jak z bajki. Czyste błękitne niebo, spokojny powiew morskiej bryzy na plaży oraz spokojny jak na tą porę roku Bałtyk, a dookoła najbliższa rodzina i setki osób przyglądających się jednej z najważniejszej chwili młodej pary. Przy białym dywanie ustawiony były świece, natomiast zaproszeni goście trzymali w rękach pochodnie, które mogły symbolizować ogień miłości młodego małżeństwa. Cała ceremonia trwała około godziny.

 

GALERIA

Po wypowiedzeniu przez jubilatów długo oczekiwanego “Tak” na plaży rozległo się echo gratulacji i oklasków. Natomiast Państwo Larysz przyjęli gratulacje od Burmistrz Mielna Olgi Roszak – Pezały, delegatki Urzędy Stanu Cywilnego, oraz zgromadzonych mieszkańców; po czym w obecności mediów z całego kraju zapieczętowali swój związek jako morsy- razem wkroczyli do zimnego Bałtyku. O ślubie morsów było głośno, głównie ze względu na fakt, iż była to pierwsza taka ceremonia na terenie Polski w historii.

 

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments