Pierwsza edycja Dnia Rolnika za nami

W sobotę 28 sierpnia 2021 roku na boisku sportowym w Sarbi odbyła się pierwsza edycja imprezy integracyjnej pn. Dzień Rolnika.

 

Pomysłodawcą imprezy, która miała na celu integrację mieszkańców naszego powiatu, była sołtys Sołectwa Sarbia Wiesława Bartwanowicz. Impreza, jak na pierwszą edycję, cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Kołobrzeg, jak również gmin ościennych. Początek imprezy rozpoczął się o godzinie 14.00 na boisku sportowym w Sarbi. W programie były m.in.: gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, ufundowanymi przez Powiat Kołobrzeski, które wręczał zwycięzcom starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.
Ponadto można było zobaczyć maszyny rolnicze, spróbować domowych wypieków oraz odwiedzić stoiska kół gospodyń wiejskich. Imprezę odwiedzi również Gang Maluchów, czyli stowarzyszenie miłośników fiata 126p. Na zakończenie odbyła się taneczna impreza przy muzyce na żywo.

Współorganizatorami wydarzenia byli Powiat Kołobrzeski oraz Gmina Kołobrzeg. Powiat przekazał ze środków własnych na współorganizację wydarzenia 14.500 złotych.

 

Źródło.: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments