Parkrun powraca w Polsce

W zeszłą sobotę cieszyliśmy się z powrotu parkrun Cape Pembroke Lighthouse parkrun na Falklandach.

 

Również w trzech kolejnych lokalizacjach wrócili na 5 kilometrowe trasy biegacze z Północnych Terytoriów Australii, co stanowiło kolejny krok w sukcesywnym wznawianiu naszych spotkań na świecie.

Kilka przydatnych informacji!

Czym jest parkrun Kołobrzeg?
To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Zapraszamy do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze.

Kiedy organizowany jest parkrun?
W każdą sobotę o 9:00 przez cały rok.

Gdzie odbywają się spotkania parkrun?
Miejsce organizacji spotkania to Park im.Stefana Żuromskiego i Park Nadmorski – strefa uzdrowiskowa. Więcej informacji nt. trasy znajdziesz w sekcji trasa.

Ile kosztuje udział w parkrun?
Nic – udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przed pierwszym startem. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej okalizacji w Polsce lub na świecie. Prosimy nie zapomnieć wydrukować i przynieść ze sobą nadanego w ramach rejestracji Indywidualnego Kodu Uczestnika, który potrzebny jest to podania Twojego rezultatu. Pamiętaj – BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU!

Jak szybko muszę pokonać trasę?
Nie mamy limitu czasu i każdy uczestnik może pokonać ją w dowolnym tempie. Boisz się, że będziesz ostatni(a)? W parkrun nikt nie jest ostatni. Na końcu stawki mamy zawsze wolontariusza, który przekracza linię mety jako ostatni uczestnik. Wszyscy uczestniczymy w parkrun dla przyjemności a każdy uczestnik niezależnie od formy, umięjętności czy też rezultatów jest tak samo mile widziany w ramach parkrun.

Weź udział również jako wolontariusz!
parkrun organizowany jest przez samych uczestników. Zachęcamy do wsparcia organizacji naszych spotkań w charakterze wolontariusza. Zgłoś się adres kolobrzeg@parkrun.com i wesprzyj naszą społeczność.

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments