Odbierz darmowy kalendarz na 2020 rok

Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza mieszkańców i turystów po odbiór bezpłatnych kalendarzy książkowych i ściennych na rok 2020, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.

“Jest to kontynuacja akcji, jakie przeprowadzaliśmy w latach ubiegłych, a które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Do wydania mamy 9000 bezpłatnych kalendarzy, w tym roku nie tylko książkowych, ale i ściennych. Niezmiennie naszym celem jest zaangażowanie mieszkańców, którzy są najlepszym źródłem informacji o powiecie. Dlatego prosimy, by kalendarz wysłali przyjacielowi, podarowali rodzinie, po prostu podali dalej i polecili nas znajomym. Tegoroczną edycję nazwaliśmy EKO POWIAT, bowiem pokazuje Powiat Kołobrzeski jako swoistą ekologiczną enklawę z jego przyrodniczą różnorodnością. To wydanie zawiera nie tylko malownicze krajobrazy, ale również przepiękne fotografie obrazujące bogactwo występującego w naszym regionie ptactwa, autorstwa Miłosza Kowalewskiego. Gorąco zapraszam do starostwa.” – mówi Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po odbiór darmowych kalendarzy do Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1 w Kancelarii Ogólnej – pokój nr 3 na parterze, w godzinach pracy urzędu, czyli od 07.30 do 15.30. Akcja trwa do wyczerpania kalendarzy.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w Biurze Rzecznika Prasowego pod nr tel. 94 35 476 18 wew. 133, 191.

 

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments