Od marca gdzie indziej na badania laboratoryjne

Ważne dla pacjentów koszalińskiego szpitala i poradni specjalistycznych w Koszalinie. Od 1 marca następuje zmiana punktów badań laboratoryjnych.

 

 

Szpital Wojewódzki w Koszalinie informuje, że od 1 marca badania laboratoryjne na rzecz Szpitala będą wykonywane przez laboratorium Diagnostyka Sp. z o.o., a nie jak dotąd przez Alab Laboratoria Sp. z o.o. To dotyczy całego regionu, nie tylko Koszalina, a więc m. in. Białogardu, Kołobrzegu, czy Połczyna Zdroju. Dlatego prosimy, by wszyscy pacjenci, którzy posiadają skierowania wystawione w oddziałach szpitalnych lub poradniach specjalistycznych, zgłaszali się od  marca na badania do punktów pobrań firmy Diagnostyka Sp. z o.o.
Wykaz punktów znajduje się na stronie internetowej Szpitala: www.swk.med.pl (podajemy link: 16385_wykaz_punktow_pobran_diagnostyka.pdf (swk.med.pl)).

W Koszalinie to cztery punkty, w tym punkt pobrań przy Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Chałubińskiego 7 – to miejsce pobrań zostaje, zmieni się natomiast szyld prowadzącej go firmy. Pozostałe punkty pobrań Diagnostyka Sp. z o. o. działające na rzecz SWK w Koszalinie to punkty przy ul. Głowackiego 7, Lelewela 7, Jana Pawła II 7. Telefony kontaktowe, godziny otwarcia, a także informacje o punktach w innych miastach są dostępne pod wspomnianym adresem swk.med.pl .

Zmiana dotyczy także tych pacjentów, którzy posiadają już  skierowania wystawione przed 1 marca do Alab Laboratoria Sp. z o.o., ale na kolejne miesiące np. na kwiecień, maj albo czerwiec. Co ważne  – te skierowania nie tracą ważności; należy udać się z nimi przed planowaną wizytą u lekarza do wybranego punktu Diagnostyki. Ci wszyscy pacjenci otrzymają SMS-a z informacją na ten temat. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.Komentarze

avatar