Musical “Wrzuć na luz” w kołobrzeskim RCK

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z.Herberta zaprasza na musical “Wrzuć na luz”. 12.09.2020 (sobota) godz. 19.00 premiera oraz 13.09.2020 (niedziela) godz.19.00.

 

 

Sala widowiskowa RCK ul. Solna 1. Bezpłatne wejściówki do odbioru przed wejściem do sali na pół godziny przed każdym spektaklem.

Liczba miejsc ograniczona, prosimy pamiętać o zabraniu maseczek zasłaniających usta i nos.

Aleksandra Sak z 25-osobową grupą młodzieży przygotowała musical „Wrzuć na luz”. Wszystko w ramach działań Kołobrzeskiej Strefy Młodzieży, której koordynatorem jest Kamil Czarnecki, tancerz, choreograf, aktor.

„Wrzuć na luz!” to broadwayowy musical opowiadający o przeżyciach i problemach nastoletniego chłopaka, który ze względu na presję rówieśników stara się być ” kimś “. Głównym bohater chodzi do liceum, gdzie popularni uczniowie uważają go za ofermę . Próbuje zaimponować Christine – dziewczynie, w której skrycie się podkochuje, i w tym celu kupuje od dilera tabletkę SQUIP – superinteligentny komputer z Japonii, który podpowiada mu, jak stać się popularnym. Od tego momentu akcja nabiera tempa i Jeremy wplątuje się w coraz więcej kłopotów.

To krótkie streszczenie fabuły musicalu. Młoda Aleksandra Sak jest jego reżyserem, ale również głównym choreografem, a wraz z 25-osobową grupą znajomych – przygotowała scenografię spektaklu. – To niezwykle utalentowana dziewczyna – mówi Kamil Czarnecki.

 

Foto.: RCK Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments