Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej

W miniony weekend na Plaży Milenium Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Siatkówce Plażowej.

Siatkarze i siatkarki z całego województwa licznie zgromadzili się na kołobrzeskiej plaży, aby rywalizować o medale oraz awans do rozgrywek centralnych o Mistrzostwo Polski.

Zespoły UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI zaliczyły znakomity występ zdobywając łącznie 9 medali ! Warto zaznaczyć, że na 9 medali rozdanych w rozgrywkach chłopców, aż 8 wywalczyli kołobrzescy siatkarze!

Mistrzowie województwa w swoich kategoriach wywalczyli automatyczny awans do finału Mistrzostw Polski. Srebrni oraz brązowi medaliści rywalizować będą o swoje szanse w turniejach półfinałowych. Kolejnym etapem przygotowań do rozgrywek będzie uczestnictwo zespołów w Młodzieżowym Pucharze Bałtyku im. Wojciecha Klęsk w terminie 30.06. – 4.07.2021.

Klub serdecznie dziękuje za wsparcie Starostwu Powiatowemu, Gminie Miasto Kołobrzeg oraz sponsorom.