Mikołajkowy Turniej Taekwon-Do ITF w Kołobrzegu [FOTO]

Mikołajkowy Turniej Taekwon-Do ITF , który odbył się w sobotę 7 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 7 był pierwszym turniejem zorganizowanym przez Szkołę Taekwon-Do ITF HOSINSUL Marka Rymackiego.

Turniej miał charakter klubowy – udział w nim wzięło 70 uczniów ze szkół : JUL-DONG z trenerem Mirosławem Pękul, HWA-RANG z trenerem Dawidem Świtoń oraz HOSINSUL z trenerem Markiem Rymackim.

W programie Turnieju znalazły się takie konkurencje Taekwon-Do jak: tor przeszkód, wielobój Dollyo Chagi, układy i techniki specjalne, a udział w nich wzięły dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat.

Cały Turniej przebiegał w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji oraz rodzinno-świątecznej atmosferze, a na zakończenie były medale, dyplomy, prezenty. Mikołajkowy Turniej Taekwon-Do mógł się odbyć dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miasto Kołobrzeg. Liczymy przy tej okazji, że nasz Mikołajowy Turniej Taekwon-Do na stałe wpisze się do kalendarza corocznych imprez w Kołobrzegu.

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów, a za pomoc w organizacji Turnieju bardzo dziękuję koleżankom i kolegom z zaprzyjaźnionych Szkół Taekwon-Do ITF.

Szczegółowe informacje o osiągnięciach medalowych Zawodników Szkoły Taekwon-Do ITF HOSINSUL podczas Turnieju znajdą się na stronie fanpage: https://pl-pl.facebook.com/HosinsulPodczele/

Szkoła Taekwon-Do ITF HOSINSUL serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody z Taekwon-Do ITF na treningi w sekcjach w Szkole Podstawowej nr 7, w Kołobrzegu przy ul. Okopowej 1a oraz w Szkole Podstawowej nr 9 w Podczelu przy ul. Lwowskiej 7. Szczegółowe informacje i zapisy u trenera Marka Rymackiego tel. 502 666 710.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments