Międzynarodowy Turniej Śladami Rybaka w łucznictwie

W weekend w Policach odbył się Międzynarodowy Turniej Śladami Rybaka w łucznictwie.

W kategorii juniorek młodszych, zawodniczka MEWY Kołobrzeg Weronika Stoma po zaciętym pojedynku z Alicją Zygmunciak (Mazowsze Teresin – aktualną srebrna medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży) zdobyła złoty medal.

W kategorii juniorów młodszych, kołobrzeżanin Kacper Grzelak również zdobył złoto, po ciężkim pojedynku z Wojciechem Węglarzem (Łucznik Żołędowo).

W bratobójczym pojedynku zawodników MEWY – Jakuba Laskowskiego oraz Jakuba Dreslera – brązowy medal wywalczył Latkowski, a Dresler zajął 4 lokatę.

W kategorii młodzików Michał Stoma zajął 2 miejsce.

Pozostali młodzicy MEWY to: Iwo Aleksandrowicz, Jan Arkanów, Dawid Dudek, Mateusz Komers oraz Jan Śmielewski zakończyli rywalizację na 1/16 finału.

W konkurencji Drugiej Szansy Jan Śmielewski zajął drugie miejsce.

W kategorii młodziczek Alina Franczuk zajęła 3 miejsce, 7 zajęła Barbara Rybka, Wiktoria Starzyk oraz Dajana Belc zakończyły rywalizację na 1/16 finału.

Źródło.: UM Kołobrzeg