Medal MKP Kołobrzeg na ZLP w Choszcznie

W sobotę 25 marca 2023r. w Choszcznie odbyła się kolejna edycja Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej.

W zawodach wystartowali zawodnicy MKP Kołobrzeg: Antonina Gromska, Anastazja Kufel i Tomasz Głuch. Wszyscy troje wypływali nowe rekordy życiowe i zajmowali miejsca w czołówce rywalizacji.

Anastazja Kufel zdobyła „brąz” w konkurencji 50m stylem klasycznym z wynikiem 53.54.

Antonina Gromska zajęła dwa czwarte miejsca w konkurencjach 50m stylem motylkowym 44.35 i 100m stylem grzbietowym 1:32.54.

Tomasz Głuch zajął siódme miejsce w konkurencji 50m stylem dowolnym 38.49 i 9 na dystansie 50m stylem klasycznym 54.00.

Zachodniopomorska Liga Pływacka jest cyklem zawodów, które będą miały swój finał w maju. Podopieczni trenerki Adrianny Bręgoszewskiej – Szyszko mają przed sobą jeszcze dwa starty w tej edycji.

Foto.: UM Kołobrzeg