Matka z ciężko chorym synem stracili cały dobytek! Pilnie potrzebna pomoc [FOTO]

Wracamy do sprawy pożaru, który strawił dom w miejscowości Niegoszcz pod Mielnem. Ruszyła zbiórka na rzecz kobiety i jej syna, którzy w pożarze stracili cały swój dobytek. Pilnie potrzebna jest pomoc.

Ogień pojawił się w budynku w czwartek, 20-go lutego około godziny 10:30. Pożar bardzo szybko się rozprzestrzeniał i zajął cały dach budynku. Spaleniu uległ niemal cały obiekt, zniszczone zostało całe wyposażenie obiektu. Na szczęście nikt nie zginął. Jeszcze w czwartek wieczorem wystartowała zbiórka na rzecz pogorzelców. Kobieta z ciężko chorym na nowotwór synem potrzebuje naszego wsparcia.

 

JEŚLI CHCESZ POMÓC KLIKNIJ W LINK BY WPŁACIĆ DATEK.

 

– Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla rodziny, która dnia 20 lutego w pożarze straciła cały swój dobytek. Od ostatnich kilku lat Damian walczy z nowotworem mózgu oraz atakami epilepsji. Rodzinie potrzebna jest niezbędna pomoc, a najbardziej materiały budowlane. Potrzebny jest również elektryk oraz hydraulik, którzy pomogą  podłączyć prąd i wodę do budynku, który jest w trakcie budowy. Poza tym rodzina potrzebuje kuchenkę, pralkę, meble. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy – apeluje Przyjaciółka rodziny.

– Kwota ze zrzutki będzie tylko i wyłącznie przeznaczona na materiały budowlane potrzebne na ukończenie naszego domu, który jest w realizacji. Ten, w którym mieszkaliśmy tymczasowo spłonął całkowicie, z wszystkim. Meble, odzież, sprzęt, dokumenty, książki itp.. Spłonęły mi również leki, które stosuje na co dzień, gdyż walczę z nowotworem i epilepsją. Liczy się KAŻDA złotówka – napisał Damian w serwisie zrzutka.pl

Osoby, którym los tej rodziny nie jest obojętny i chcą przekazać potrzebne materiały mogą kontaktować się bezpośrednio z Panią Sylwią tel +48 668 133 866 oraz z Damianem +48 793 697 142.

 

JEŚLI CHCESZ POMÓC KLIKNIJ W LINK BY WPŁACIĆ DATEK.

 Komentarze

avatar