Mama Jakuba podziękowała policjanom za pomoc w walce z chorobą

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zaangażowali się w pomoc choremu chłopcu z powiatu kołobrzeskiego. Wspólna inicjatywa zbierania plastikowych nakrętek trwała od połowy ubiegłego roku.

Przekazane nakrętki trafiły do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą chłopcu w walce z chorobą.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zaangażowali się w pomoc choremu chłopcu z powiatu kołobrzeskiego. Wspólna inicjatywa zbierania plastikowych nakrętek trwała od połowy ubiegłego roku. Akcja polegała na zorganizowaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu punktu przyjmowania od mieszkańców powiatu kołobrzeskiego nakrętek. Dodatkowo Policjanci nagłośnili zbiórkę w mediach oraz wszystkich szkołach.

Zebrane nakrętki zostały przekazane do recyclingu, a uzyskane w ten sposób pieniądze pomogą chłopcu w walce z chorobą.

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Kołobrzegu mł. insp. Dariusz Hoc oraz zaangażowana w akcję Policjantka odebrali podziękowania od mamy Jakuba za pomoc w organizacji zbiórki nakrętek.

Zachęcamy wszystkich do tego, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek do kosza, ale je zbierać, aby potem przekazać w wyznaczonym miejscu. Cel jest bowiem szczytny- zdrowie dzieci, które potrzebują pomocy i wsparcia w walce z chorobami.

 

 

Fot. KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments