Lato w domu? Oto 12 propozycji na niezapomniany lipiec w naszym regionie

Publikujemy dwanaście najciekawszych, lipcowych wydarzeń w regionie.

1. Cezary Pazura i jego najnowszy program kabaretowy w Teatrze Variete Muza
Aktor wystąpi w koszalińskim Teatrze Variete Muza 30.07. o godzinie 19:00. Cena biletu wynosi 60 zł, do nabycia w biurze teatru lub na stronie www.kupbilecik.pl W tegorocznym programie kabaretowym Cezary Pazura skupia się na relacjach damsko-męskich, najnowszych trendach w żywieniu oraz presji bycia „fit”. W swoich występach w sposób humorystyczny ukazuje współczesne społeczeństwo.

2. 54. Międzynarodowy Festiwal Organowy
Jest to jedno z nielicznych wydarzeń tego typu, które odbędą się w Polsce latem. W letnie piątki usłyszeć będzie można nie tylko organowych artystów z Polski i zagranicy, ale również wokalistkę Aleksandrę Dondalską, Monikę Litwin-Dyngosz, Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Koszalińskiej, czy zespół wokalny Art’n’ Voices, który pod koniec festiwalu wystąpi w kościołach w Mielnie i Jamnie. Wydarzenie rozpoczęło się 3.07 a zakończy 28.08 koncertem zamykającym. Cena biletu normalnego to 18 zł, a ulgowego 15 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie www.filharmoniakoszalinska.pl

3. Wake Park Koszalin
Niby każdy wie, że istnieje coś takiego, ale czy kiedykolwiek próbowali Państwo tej atrakcji? Lekcja indywidulana to 30 zł, oprócz tego za dodatkowe 30 zł istnieje możliwość wykupienia sesji fotograficznej/wideo z Twojego pływania. Takich zdjęć z wakacji można pozazdrościć. Po treningu czas na relaks – może drink lub kawa z pobliskiego lunch baru? W soboty organizowane są tam imprezy z DJ-ami. WakePark Koszalin prowadzi również 5 dniowe półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

4. Alpaki Terapeuciaki w Mielnie
21.07 w godzinach od 10-13 przy ulicy Chrobrego 45 w Mielnie (hala namiotowa Centrum Kultury) można będzie bezpłatnie przytulić się do Szczepana i Tońcia – dwóch puchatych zwierzaków, które z pewnością poprawią humor każdemu. Organizatorzy i alpaki zapewnią odwiedzającym przyjemny poranek. Atrakcja jest darmowa.

5. Muzyczny Stand-up Czesława Mozila w Mielnie
24.07. w mieleńskim Centrum kultury o godzinie 19:00 wystąpi Czesław Mozil. W opisie wydarzenia przeczytamy: „To połączenie monodramatu, stand-upu i koncertu o Polsce widzianej z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce?” W ramach Mieleńskiego Lata Artystycznego koszt biletów wynosi 10 zł. Zakupić je można bezpośrednio przed wydarzeniem lub na stronie www.evenea.pl

6. Stand-up Rafała Rutkowskiego w Mielnie
31.07. o godzinie 19:00 w namiocie przy Centrum Kultury w Mielnie wystąpi aktor i stand-uper Rafał Rutkowski. Show pt. „Seks, drags i kredyty” jak sama nazwa wskazuje skierowane jest wyłącznie do dorosłej publiczności. Aktor opowie m.in. o swojej karierze, polskim show-biznesie, ojcostwie, czy kryzysie wieku średniego. To wydarzenie również realizowane jest w ramach Mieleńskiego Lata Artystycznego 2020, dlatego bilety kosztują 10 zł i można je nabyć bezpośrednio przed wydarzeniem lub na stronie www.evenea.pl

7. Letni Koncert Cleo w Ustroniu Morskim
Koncert odbędzie się 24.07. o godzinie 19.30 na scenie Amfiteatru w Ustroniu Morskim. Cena biletu normalnego to 60 zł, a ulgowego (dzieci w wieku od 6-12 lat) 35 zł. – dostępne na stronie www.kupbilecik.pl lub w kasie Amfiteatru.

8. XX Festiwal Filmów Skandynawskich w Darłowie
W Kinie Bajka (ul. Morska 56, Darłowo) w dniach od 16 do 19.07 odbędzie się XX Festiwal Filmów Skandynawskich. Każdego dnia goście będą mieli możliwość obejrzenia 3-4 filmów. Dokładny grafik wydarzenia znajduje się na stronie www.darlowo.pl/wydarzenia . Wstęp na festiwal jest bezpłatny.


9. Kabaret Łowcy.B w Mielnie i Darłowie
Jeden z popularniejszych polskich kabaretów wystąpi w Darłowie (29.07 – Kino Bajka) i Mielnie (30.07 – Centrum Kultury). Bilety kosztują 49 zł i można je nabyć na stronie www.kupbilecik.pl. Łowcy.B zaprezentują program pt. „Jaka to melodia”, który charakteryzuje absurdalny humor, a słowa klucze do ich występu to „szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole”.

10. Dziki Zachód – Park Rozrywki i jazdy konnej w Zieleniewie
Jest to największy Park Rozrywki w stylu Western na Pomorzu Zachodnim. Miejsce, w którym przyjemny dzień spędzą nie tylko Najmłodsi. Na miejscu mogą skorzystać Państwo z atrakcji takich jak; zwiedzanie indiańskiej wioski, strzelanie z łuku, Lunaparku, Motoparku (quady, off-road), czy spędzić czas ze zwierzętami w Mini Zoo. Według cennika zamieszczonego na stronie www.zieleniewo.pl bilet ulgowy w sezonie letnim kosztuje 39 zł, a normalny 45 zł.

 

 

11. Wystawa Galerii Figur Stalowych w Emce!

W dniach 11 lipca – 6 września w Galerii Emka będzie można oglądać niesamowite rzeźby inspirowane ulubionymi postaciami z bajek, superbohaterami czy kultowymi filmami. Eksponaty pochodzą całkowicie z recyklingu i są częścią ekspozycji jedynej na świecie Gallery of Steel Figures. Wstęp bezpłatny.

 

12. Wakacyjne magic show w Teatrze Variete Muza

Na scenie Teatru Variete Muza w Koszalinie, przez całe wakacje będziemy mogli podziwiać niesamowitą zręczność palców i uczyć się wielu ciekawych trików od najlepszych iluzjonistów z najsłynniejszej na świecie grupy magików “Champions of Ilusion”. Bilety już dostępne na portalu :
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/52540/Koszalin/Magiczny+program+komiczny/ oraz w kasie teatru Variete Muza ul. Morska 9.

Daty:

26.07.2020, godz.: 11:00
02.08.2020, godz.: 11:00
23.06.2020, godz.: 11:00

 

 

Redakcja KoszalinInfo.pl życzy Państwu udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 

Martyna Foland/ Fot. Materiały organizatorów – Fot. czoło – foto: Marlena Bielińska

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments