Kotwica Kołobrzeg. Sprzedaż karnetów na sezon 2020/21

Drodzy kibice rozpoczyna się sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon. Cena karnetu normalnego wynosi 150 złotych, natomiast ulgowego 75 złotych. Obejmować będą one rundę zasadniczą oraz fazę play-off.

 

Od tego sezonu miejsca na hali będą numerowane oraz co drugie miejsce będzie wyłączone ze sprzedaży według Rozporządzenia Rady Ministrów. Również od tego sezonu otwarte będą dwie strony trybun, a dostępnych dla kibiców będzie 650 miejsc. Ze względu na obostrzenia związane z obecnie panującą pandemią i na podstawie art. 7 ustęp 17 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. „Sprzedaż biletów dla publiczności, która uczestniczy w wydarzeniu jest prowadzona wyłącznie droga elektroniczną”.

Zakup karnetów odbywać będzie się wyłącznie na stronie kotwicakolobrzeg.ticketik.pl. Osoby mające problem z zamówieniem karnetu przez stronę prosimy o kontakt telefoniczny w celu pomocy przy zakupie pod numerem 783 800 935. Odbiór karnetów wraz z potwierdzeniem zakupu rozpocznie się 21 września w godzinach pracy biura klubowego 10:00-15:00. Przypominamy, że pierwszy mecz w hali Milenium rozegramy w sobotę 26 września o godzinie 18:30 podejmować będziemy Górnika Trans.Eu Wałbrzych. W obecnym sezonie karnety będą miały również element cegiełki wspierającej Kotwicę, ponieważ w przypadku odwołanego meczu lub bez udziału publiczności w sezonie 2020/21 klub będzie przedłużał karnety w sezonie 2021/2022 o nierozegrane mecze z sezonu 2020/21. Przypominamy, że sektory od A do G znajdują się od strony szpitala, natomiast sektory od I do N od strony kanału drzewnego.

Sprzedaż biletów w tym sezonie odbywać będzie się również wyłącznie za pośrednictwem strony kotwicakolobrzeg.ticketik.pl. Ceny pozostają bez zmian bilet normalny 10 złotych, ulgowy 5 złotych. O rozpoczęciu sprzedaży biletów poinformujemy wkrótce.

Do zakupu biletu lub karnetu ulgowego uprawniona jest młodzież szkolna, która w momencie nabywania biletu, karnetu ma ukończony 6. rok życia, a nie ukończyła jeszcze 26. roku życia (w momencie zakupu należy posiadać ze sobą ważną legitymację szkolną, studencką lub doktorancką); emerytów i rencistów. Dzieci, które nie ukończyły 6 lat, uprawnione są do wejścia do hali za darmo, z zastrzeżeniem, że nie mają one zagwarantowanego miejsca siedzącego.

 

Aby zakupić karnet kliknij TUTAJ.

 

 

Foto.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments