Konkurs do powtórki

Konkurs na stanowiska dyrektora Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu nie został rozstrzygnięty. Kandydat rekomendowany przez komisję konkursową wycofał swoją ofertę. Niebawem zostanie ogłoszone nowe postępowanie związane z obsadą szefa lecznicy.

Konkurs na stanowisko szpitala w Kołobrzegu ogłoszono 4 stycznia 2019 roku. Oferty można było składać do 18 stycznia br. O dyrektorską posadę ubiegało się 4 kandydatów. Po ocenie formalnej złożonej przez nich dokumentacji, do rozmowy kwalifikacyjnej zaproszono 3 osoby. Po spotkaniach z kandydatami komisja konkursowa przekazała rekomendację dotyczącą zatrudnienia na stanowisku szefa kołobrzeskiej placówki Zarządowi Województwa Zachodniopomorskiego. Niestety rekomendowany kandydat z przyczyn osobistych zrezygnował z ubiegania się o stanowisko, dlatego konkurs nie mógł zostać rozstrzygnięty.

Władze samorządu województwa powierzyły kierowanie placówką Małgorzacie Grubeckiej zastępcy dyrektora ds. pielęgniarstwa. Wykonać je będzie do czasu powołania nowego szefa lecznicy, nie dłużej niż do 31 maja br.

Fot. Regionalny Szpital w Kołobrzegu 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments