Koncert karnawałowy- po mistrzowsku i z humorem

Zapraszamy Państwa w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i muzyki filmowej, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety Straussa, Kalmana i Lehara, a także przeboje musicalu Webera, Loewe, Bernsteina, muzyka filmowa Enio Moricone, Nino Rota i wielu innych.

Wysłuchają Państwo “KONCERT BISÓW”, złożony z najpiękniejszych arii i duetów, takich jak: “Przetańczyć całą noc”, “Brunetki, blondynki”, “Usta milczą, dusza śpiewa”, Libiamo, libiamo”, “Wielka sława, to żart”, “Czardasz, czardasz” i wiele innych, jak np. walc “Nad pięknym modrym Dunajem”.

Koncert swoim charakterem nawiązuje do tradycji wielkich noworoczno-karnawałowych koncertów nie tylko z Wiednia i Londynu, ale i wszystkich stolic Europy. Zaprezentują się przed Państwem soliści scen operowo-operetkowych i musicalowych, obdarzeni wspaniałymi głosami.

Agata Sava – solistka opery w Pradze, koncertująca na wszystkich scenach świata. Anna Ogińska i Oskar Jasiński, to wybitni soliści polskiej sceny operetkowej i musicalowej. Solistom towarzyszyć będzie kameralny zespół Appassjonata.

Koncert karnawałowy, po mistrzowsku i z humorem, to przyjemność, której nie możesz sobie odmówić. Zapraszamy serdecznie.

KONCERT KARNAWAŁOWY – PO MISTRZOWSKU I Z HUMOREM!
2.03.2019 (sobota) godz. 18:00, sala widowiskowa
Bilety: 75 zł do nabycia w kasie RCK

Fot.UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments