Koncert Julii Rosińskiej “Ciałem, słowem, gestem”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza na koncert “Ciałem, słowem, gestem” – Julia Rosińska. Termin: 8.08.2020 r. | godz. 20:00. Lokalizacja: scena plenerowa RCK przy ul. Solnej 1. Wstęp wolny.

KONCERT pt. “CIAŁEM, SŁOWEM, GESTEM”

JULIA ROSIŃSKA

Katarzyna Stroińska – Sierant – fortepian
Grzegorz Kopala – gitary, wokal
Bartosz Kucz – kontrabas
Maciej Burzyński – perkusja

“Ciałem, słowem, gestem”- koncert mówiący o kobiecych perypetiach życiowych… zakochaniu, odrzuceniu, miłości szczęśliwej i spełnionej, ale też bywa, że niekochanej… o dziewczęcych wyborach, matczynych obawach. Kobieta w pełnym kolorycie doświadczeń i życiowych burz. Mądre i bogate teksty autorstwa głównie Piotra Bukartyka i Grzegorza Tomczaka, kompozycje autorstwa Grzegorza Kopala. Męskie pióro, kobiece historie. W warstwie muzycznej zdecydowanie jazzowo i smoothjazzowo.

Julia Rosińska – wokalistka studyjna i estradowa, jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz ukończyła Arteterapię na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest wykładowcą akademickim m.in. w Akademii Muzycznej im. Jana Ignacego Paderewskiego w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile. Julia dysponuje silnym głosem o charakterystycznym i ciekawym brzmieniu. Ma wyjątkową osobowość sceniczną i łatwość docierania do publiczności. Piękna, dojrzała wokalistka świadoma własnych możliwości, a przy tym ambitna i konsekwentna w swoich dążeniach artystycznych. W 2019 roku wydała solową płytę “Ciałem, słowem, gestem”. Teksty napisali dla Julii Piotr Bukartyk oraz Grzegorz Tomczak, kompozytorem utworów jest Grzegorz Kopala. Julii towarzyszą na scenie: Katarzyna Stroińska- Sierant – fortepian, Bartosz Kucz – kontrabas, Maciej Burzyński – perkusja oraz Grzegorz Kopala- gitary i wokal.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments