Kołobrzeska policja odzyskała skradziony samochód

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pojazdu. W tej sprawie zarzuty zagrożone karą do 7,5 roku pozbawienia wolności usłyszał 39-letni mieszkaniec Kołobrzegu.

W pierwszych dniach listopada Policjanci z Kołobrzegu przyjęli zawiadomienie o kradzieży pojazdu i elektronarzędzi z terenu przebudowy drogi w Kołobrzegu . Sprawca wykorzystał fakt, iż pojazd był otwarty a kluczki były w stacyjce. Poszkodowany wycenił straty na kwotę 95 tysięcy złotych.

Kryminalni z Kołobrzegu w wyniku podjętych działań zatrzymali podejrzewanego. Okazał się nim 39 – letni mieszkaniec Kołobrzegu. Mężczyzna był wielokrotnie notowany i poszukiwany za przestępstwa przeciwko mieniu .

Działania mundurowych z Kołobrzegu połączone z dobrym rozpoznaniem, doprowadziły do ustalenia sprawcy i odzyskania skradzionego mienia. Kołobrzeżanin usłyszał zarzut kradzieży oraz niezatrzymania się do kontroli. Dlatego też teraz za popełniony czyn odpowie w warunkach recydywy co oznacza, że może mu grozić nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Odzyskany pojazd i znajdujące się w nim mienie zostało przekazane właścicielowi.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments