Kołobrzeg: Brak wody przy ulicy Basztowej, Budowlanej

“Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Kołobrzegu zawiadamia odbiorców wody przy ulicy: ul. Basztowej w Kołobrzegu, że w związku z koniecznością wykonania prac instalacyjno – montażowych na sieci wodociągowej, w dniu 28.11.2019 roku, od godz. 10:00 do godz. 14:00 ZOSTANIE WSTRZYMANY DOPŁYW WODY.

W wyniku prowadzonych działań wystąpią chwilowe spadki ciśnienia oraz lokalne zmętnienia wody. Za powyższe utrudnienia przepraszamy Odbiorców wody.

“Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Kołobrzegu informujemy, że nastąpi wyłączenie odcinka sieci wodociągowej DN 350 mm przy ulicy Budowlanej, pomiędzy ul. Rzeczną a ul. Słowińców. W związku z powyższym w dniu 28.11.2019 od godziny 900 do godziny 1400, będą prowadzone prace związane z remontem sieci wodociągowej przy ulicy Budowlanej w Kołobrzegu.

Wskutek powyższych działań nastąpi spadek ciśnienia wody w rejonie centrum miasta w Kołobrzeg oraz zmętnienie. Nie wyklucza się przerwy w dostawie wody przy ul. Budowlanej na odcinku od skrzyżowania z ul. Rzeczną do skrzyżowania z ul. Słowińców w Kołobrzegu. Jednocześnie informujemy, że po zakończeniu prac montażowych, nastąpi zmętnienie wody na terenie Miasta Kołobrzeg, które może utrzymywać się przez okres kilku dni. Zmętnienie wody nie będzie powodować zagrożenia życia i zdrowia odbiorców. W przypadku wystąpienia całkowitej przerwy w dostawie wody do poszczególnych odbiorców prosimy o indywidualne zgłoszenie zaistniałej sytuacji pod numer alarmowy 994.

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments