Kolejna nominacja dla Ekonoma

Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski z ogromną przyjemnością informuje, że Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu otrzymał nominację w kategorii Edukacja zawodowa do nagrody EDUinspiracje 2019 za realizację projektu pt. „Kreowanie usług turystycznych na podstawie potrzeb zdefiniowanych w kraju pochodzenia turysty”.

Celem konkursu EDUinspiracje jest wyłonienie najbardziej wartościowych projektów, szczególnie w zakresie upowszechniania rezultatów, dzielenia się swoim doświadczeniem oraz sukcesem z innymi. Konkurs EDUinspiracje jest realizowany pod hasłem „Działam i Inspiruję”. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie https://eduinspiracje.org.pl/.

Nominacji do nagrody dokonali eksperci Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Projekty były oceniane według kryteriów, które zgodnie z wymogami Komisji Europejskiej, stanowią wytyczne w zakresie wyboru najlepszych praktyk. Ostatecznego wyboru laureatów dokona Kapituła konkursu. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas gali, która odbędzie się w Warszawie w grudniu 2019 roku.

 

Fot. Facebook, Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments