Klub zdrowia- ile jesteś wart?

Klub Zdrowia w Kołobrzegu zaprasza na kolejne, bardzo ciekawe spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek – 25 listopada, o godzinie 18:00 – przy ulicy Bocianiej 4 w Kołobrzegu. Temat naszego spotkania to: “Ile jeseś wart?” – a przedstawi go Jarosław Jarosz – pedagog, terapeuta rodzinny, mediator sądowy, coach, teolog.

Poczucie własnej wartości decyduje o jakości życia człowieka. Ludzie coraz częściej zastanawiają się, co zrobić, aby je podwyższyć. Skąd bierze się poczucie wartości, jak można je wzmocnić i w czym go upatrywać? Dowiedz się koniecznie przychodząc na najbliższe spotkanie! Pan Jarosław Jarosz na co dzień jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Interesuje się ponadto religioznawstwem, psychologią, historią starożytną, muzyką i gotowaniem. Lubi czytać. Jego misją i największą radością jest inspirowanie ludzi do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu osobistym, a także w relacjach z innymi.

Po programie odbędzie się degustacja zdrowych, wegetariańskich potraw, które mają korzystny wpływ na nasze zdrowie. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments