Kino Weekendowe RCK: “Boscy”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na film w ramach Kina weekendowego RCK: “Boscy”, którego premiera odbędzie się w piątek, 27-go maja 2022 o godz. 18:00.

 

Penélope Cruz i Antonio Banderas, ponownie razem na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz “Boscy” znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martinez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier.

Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: “Kamera i… akcja!”?

 

 

Informacja o cenie:
15 zł (normalny)
13 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca)

Kiedy?
Piątek, 27-go maja 2022
o godz. 18:00

Gdzie?
Regionalne Centrum Kultury
ul. Solna 1
Kołobrzeg, 78-100

 

Bilety można kupić tutaj lub w kasie RCK.

 

 

 

 

fot. RCK

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments