Kazania bł. ks. Jerzego Popiełuszki na Mszach za Ojczyznę – polityczne czy patriotyczne?

Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna zaprasza na wykład dr Mileny Kindziuk, który odbędzie się w ramach cyklu „Dla Niepodległej” w dniu 3 sierpnia 2018 r. po Mszy św. o godzinie 19.00 w Bazylice Mniejszej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kołobrzegu.

Temat: „Kazania bł. ks. Jerzego Popiełuszki na Mszach za Ojczyznę – polityczne czy patriotyczne?”

dr Milena Kindziuk adiunkt na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, autorka książek, m.in. biografii ks. J. Popiełuszki, Marianny Popiełuszko, Emilii Wojtyłowej; dziennikarka, publicystka.

Organizator: Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna w Kołobrzegu
Partnerzy: Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, Parafia pw. św. Marcina w Kołobrzegu, Parafia pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

0 0 głosy
Ocena artykułu


Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 Komentarze
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze