Już we wrześniu Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2019

Nasz Patronat/ Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2019 to wydarzenie targowe skierowane do rodziców i ich dzieci. W jednym miejscu skupimy firmy i instytucje, które kierują swoją ofertę do rodzin, a także do przyszłych rodziców, matek i ojców oraz ich pociech.

Wystawcami będą firmy z branży edukacyjnej, medycznej, dbałości o zdrowie i urodę szczególnie w trakcie i po ciąży, usługodawcy kierujący swoją ofertę do rodziców i dzieci, od wyjazdów na kolonie i wczasy po organizację urodzin czy innych imprez okolicznościowych.

Targi to też mnóstwo imprez towarzyszących od Wyścigu Raczkujących Bobasów, Szafingu Dziecięcego czyli wymiany zabawek i ubrań po warsztaty krawieckie, piernikowe, kucharskie, teatralne, ekologiczne i strefy FUN czyli dmuchańców, trampolin.

Na naszej imprezie dowiesz się także jaką pomoc możesz uzyskać od władz samorządowych czy rządowych np. jak złożyć wniosek o 500+ czy jak gmina dba o zdrowie naszych dzieci {akcje profilaktyczne}.

Na targach pojawią się wystawcy oferujący produkty specjalistyczne i te potrzebne do szkoły i w życiu codziennym rodziny. Spodziewasz się dziecka, myślisz o założeniu rodziny, jesteś ojcem, matką, masz dzieci? te targi są dla ciebie! www.targimtd.pl

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments