Jubileusz Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Piknik rodzinny [FOTO]

W środę 12 czerwca 2024 roku w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu odbył się piknik rodzinny z okazji jubileuszu 35-lecia działalności placówki.

 

Piknik rodzinny z udziałem rodziców i podopiecznych OPP był okazją do zakończenia roku szkolnego oraz świętowania obchodzonego w tym roku jubileuszu 35-lecia placówki. Podczas oficjalnego otwarcia wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Adamem Swatem wręczyli na ręce dyrektora placówki Mirosława Szpaka list gratulacyjny oraz czek na kwotę 5 tysięcy złotych, który przeznaczony zostanie na zakup pomocy dydaktycznych. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji, w tym: gry i zabawy, przejażdżki konne, baloniada na piasku, zabawy plastyczne czy szybka nauka gry w szachy. W programie przewidziane były również występy wychowanków OPP z różnych sekcji.

Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu na co dzień wspomaga rozwój młodego człowieka poprzez organizowanie różnych form aktywności. Placówka prowadzi sekcje dla uczniów w różnym wieku: muzyczne, teatralne, gimnastyczne, taneczne: Zespół Mafama, i Swan Dance, plastyczne oraz sportowe. W zajęciach pozalekcyjnych prowadzonych przez kadrę pedagogiczną OPP uczestniczy łącznie ponad 500 dzieci i młodzieży z terenu powiatu kołobrzeskiego. Mottem do pracy oświatowo-wychowawczej w Ognisku jest: “Czynić życie dziecka piękniejszym i obronić to, co już zostało zrobione.”

 

Foto: Powiat Kołobrzeski

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments