Galeria Emka ponownie otwarta! Zobacz co się zmieniło

Już 4 maja br., Galeria Emka w Koszalinie zaprasza swoich Klientów na zakupy.

 

Po kilku tygodniach ograniczeń, z nieskrywaną radością Galeria Emka czeka na swoich Klientów. Jak zapewnia Jacek Sikorski, Dyrektor Galerii, jest ona w pełni przygotowana na ponowne otwarcie i zapewnienie bezpieczeństwa swoim Klientom i pracownikom.

W Galerii otwarte będą wszystkie sklepy i punkty obsługi klienta z wyłączeniem: wysp handlowych, placu zabaw dla dzieci Fiku Miku, a w strefie restauracyjnej możliwy będzie zakup jedzenia na wynos i jego spożycia poza terenem Galerii Emka.

– Zachowanie zasad i bezpieczeństwo naszych pracowników i Klientów jest dla nas absolutnym priorytetem – mówi Jacek Sikorski – dlatego zgodnie z obwiązującymi przepisami prawa, wszystkich odwiedzających Galerię prosimy o zachowanie przynajmniej 2 metrowej odległości między kolejnymi osobami, unikanie skupisk ludzi, noszenie maseczek i rękawiczek ochronnych oraz o korzystanie
z płynu antybakteryjnego.

Aby ułatwić Klientom przestrzeganie tych zasad w Galerii zwiększona będzie liczba pracowników ochrony i personelu sprzątającego. W widocznych miejscach, a także przy wyjściach oraz w toaletach zamontowane zostały dodatkowe dozowniki z płynem dezynfekującym.

Ponadto zgodnie z obwiązującymi przepisami, systematycznie odkażane są powierzchnie wspólne oraz sprzątane powierzchnie zmywalne i dotykowe, strefa restauracyjna oraz toalety.

W Galerii znajduje się też kilka punktów, w których Klienci mają możliwości zakupu maseczek.

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob. 9:00 – 21:00
Nd. 10:00 – 20:00
Supermarket SANO:
Pn. – Sob. 8:00 – 22:00
Nd. 09:00 – 21:00

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments