FERIE 2021 – spektakl “Planeta Einsteina”

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na spektakl online w ramach Ferii z RCK. “Planeta Einsteina” Teatru Animacji w Poznaniu. 12.01.2021, godz. 14.00 na kanale youtube.pl(Regionalne Centrum Kultury) oraz na fb/Regionalne Centrum Kultury i na stronie www.rck.kolobrzeg.eu. Uwaga, spektakl dostępny jedynie w dniu 12.01.2021 w godzinach 14.00 – 16.00.

 

12.01 – spektakl „Planeta Einsteina” Teatr Animacji w Poznaniu (60 min.)

Einstein – bo tak wszyscy nazywają Jaśka – ma osiem lat i rodziców fizyków. Rodzice właśnie odkryli życie pozaziemskie i cała rodzina ma się przeprowadzić na nową planetę. Wszyscy się cieszą, poza Einsteinem. Chłopiec boi się nowych doświadczeń, nowej szkoły i nowych kolegów. Przeprowadzka jest jednak postanowiona. Einstein ląduje tam, gdzie nigdy wcześniej nie był. Poznaje chłopców, których nigdy wcześniej nie znał, a także niezwykłego przyjaciela, który próbuje mu pomóc w akceptacji zmian.

Czy chłopcu uda się polubić nową – kosmiczną rzeczywistość? Czy będzie tam szczęśliwy?

Planeta Einsteina kryje wiele nieziemskich niespodzianek i odpowie na sporo ziemskich problemów. Wybierzmy się tam razem! Niezapomnianą, międzygalaktyczną podróż zapewni nam bogactwo teatralnych form – abstrakcyjne lalki, gra świateł, obrazów i dźwięków.

Spektakl dla dzieci od 7 lat.

 

 

Źródło.: RCK KołobrzegKomentarze

avatar