Dzień babci i dziadka w Gminie Dygowo [FOTO]

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Dlatego też w tym, szczególnym dniu nasze przedszkolaki z grupy 5-latków, pod okiem pedagogów przygotowały dla naszych seniorów przedstawienie pt. „Jasełka” z okazji dnia Babci i Dziadka.

 

Zebranych klubowiczów jak i przybyłych gości w osobie Wójta Gminy Dygowo- Grzegorza Starczyk , Przewodniczącego Rady Gminy – Jerzego Leszczyńskiego oraz Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dygowie – Wioletty Dzwolak przywitały nauczycielki z oddziału przedszkolnego, składając serdeczne życzenia z okazji tak ważnego dla nich święta. Po oficjalnym przemówieniu maluszki przystąpiły do scenariusza, wcielając się w swoje role.

 

 

Uzupełnieniem całego wystroju były przepiękne stroje dzieci, które przykuły oko niejednej osoby przybyłej na spotkanie. Zgromadzona publiczność po każdym występie nagradzała przedszkolaków wielkimi brawami. Dobry humor, oraz niecodzienny uśmiech towarzyszył wszystkim do samego końca. Po inscenizacji najmłodsi wraz z naszymi klubowiczami i przybyłymi gośćmi zasiedli przy stołach na słodki poczęstunek przygotowany przez Klub Seniora „Sercem Młodzi”, chcąc w ten sposób podziękować dzieciom za przepiękny prezent i dawkę pozytywnej energii na kolejne dni tygodnia.

 

Fot. UG Dygowo

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments