Działania policji w trakcie “THE OTHER SIDE OF THE SUN”. Zatrzymano 11 osób

W tym roku zamiast Festiwalu Sunrise odbyła się trwająca od piątku do niedzielnego poranka impreza “The Other Side Of The Sun”. Dzięki pracy funkcjonariuszy Policji i służb wspierających, zabezpieczenie imprezy odbyło się bez zakłócania ładu i porządku publicznego. Bezpieczeństwo zapewniły także patrole „drogówki”, które dbały o zapewnienie płynności ruchu na terenie festiwalu i na ulicach miasta.

 

W zabezpieczeniu terenu wydarzenia oraz miasta, brało udział ogółem 104 funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu oraz 62 funkcjonariuszy wsparcia. Do działań podczas zabezpieczenia zaangażowani zostali również funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Policji ze Szczecina, adaptacji zawodowej, czy przewodnicy psów służbowych, ale również Żandarmeria Wojskowa, Straż Graniczna i Straż Miejska.

Podczas trwania akcji policyjnej w związku z imprezą “The Other Side Of The Sun” zatrzymano 11 osób, które posiadały przy sobie substancje zabronione, głównie była to amfetamina, marihuana, ecstasy.

 

 

Źródło.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments