Dygowo: Zakończył się projekt “Podarować radość”

Dnia 23.06.2022r. w Kołobrzegu odbyło się spotkanie podsumowujące realizację projektu socjalnego “Podarować radość” org. przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dygowie.

 

Powyższy projekt skierowany był do osób do 18 roku życia posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz ich rodziców lub opiekunów będących mieszkańcami Gminy Dygowo. Niniejszy projekt zakładał zaspokojenie uczestnikom potrzeb w zakresie rehabilitacji ruchowej, sensorycznej, terapii mowy, zajęć na basenie czy hipoterapii. Projekt realizowany był w okresie od IV.2022 do VI.2022. Dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań osób biorących udział w projekcie spowodowało, że założone cele projektu zostały osiągnięte.

Nie bez powodu miejscem kończącym projekt było miasto Kołobrzeg bowiem, tam na uczestników projektu jak i ich rodziców czekała niespodzianka w postaci rejsu po morzu statkiem „PIRAT”. Piękna pogoda sprawiła, że uczestnicy rejsu z uśmiechem na twarzy opuścili statek. Po zakończonej wyprawie po morzu wszyscy udali się do pobliskiej kawiarni, gdzie czekały na nich pyszne smakołyki. Na miejscu gości przywitał Wójt Gminy Dygowo p. Grzegorz Starczyk wraz z Kierownikiem GOPS p. Wioletą Dzwolak. Wszyscy uczestnicy jak i ich opiekunowie otrzymali od Wójta Gminy Dygowo upominki za czynny udział w realizacji projektu. Uśmiechnięte twarze dzieci świadczyły o tym, że wręczone prezenty przypadły im do gustu.

Cieszymy się, że projekt otrzymał uznanie zarówno od uczestników jak i ich rodziców – czytamy na stronie Gminy Dygowo.

 

Foto: Gmina Dygowo

0 0 votes
Article Rating


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments