Drukujemy w przestrzeni – Tydzień 3D w Emce

Poznaj technikę i niezwykły świat wytwarzania wspaniałych konstrukcji wydrukowanych w 3D. Przyjdź, zobacz i wydrukuj Siebie!

Na pierwszy tydzień ferii zimowych przygotowaliśmy dla małych i dużych, spotkanie z technologią druku 3D. W Emce, od poniedziałku, pojawią się drukarki udostępnione przez Centrum Druku 3D Politechniki Koszalińskiej. Przez cały tydzień będą drukować dla Was różne przedmioty, między innymi podstawki pod telefon i czaszkę dinozaura, które dostępne będą dla Was w Klubie Emki, do odebrania za punkty.

 

Drukujemy w przestrzeni – Tydzień 3D w Emce

KoszalinInfo TV: Drukujemy w przestrzeni – Tydzień 3D w Emce. Wybierz się już dziś! Galeria EMKA #koszalin

Opublikowany przez KoszalinInfo.pl Poniedziałek, 10 lutego 2020

 

Można też zamówić wydruk swojego popiersia, co będzie wymagało specjalnego skanowania. Wydruk zostanie wykonany w pracowni Politechniki, żeby zapewnić jego dokładność. Osoba, która zdecyduje się na uwiecznienie siebie, będzie mogła osobiście doświadczyć jak pracuje się w Centrum Druku 3D Politechniki Koszalińskiej. Będzie mogła też zabrać ze sobą na zwiedzanie rodzinę lub dwójkę przyjaciół.

Podczas całego wydarzenia będą odbywać się warsztaty przybliżające zagadnienia związane ze światem druku 3D, procesem technologicznym, przygotowaniem projektów do druku oraz samym drukowaniem na drukarce 3D. Nie zabraknie nagród dla uczestników oraz super prezentów wydrukowanych w trakcie eventu! Zajęcia prowadzą studenci Kierunków Centrum druku 3D i Wzornictwa oraz Zarządzania i inżynierii produkcji.

Spotkanie z drukiem 3D rozpoczęło się 10 lutego o godzinie 11:00 i potrawa do końca dnia w sobotę.

Wiele ciekawych nagród związanych z tym i z innymi wydarzeniami w Emce można wygrać zapisując się do Klubu Emki, a najświeższe informacje na temat nagród i wydarzeń można znaleźć na grupie Klubowicze Emki na Facebooku.

 

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments