Dramatyczne poszukiwania Rafała Łaseckiego. Pod Białogardem odnaleziono auto 42-latka [FOTO]

Kołobrzeg i cała społeczność sportowa żyje informacją o zaginięciu 42-letniego Rafała Łaseckiego, prezes i trener w Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg.

Rafał Łasecki wyszedł z domu w poniedziałek, 29-go czerwca około godziny 06:00. Z informacji jakie posiadamy zaginiony ruszył do Budzistowa, by otworzyć obiekt sportowy ORLIK. Ustalono, że Łasecki nie dojechał do miejsca docelowego. Na wysokości skrzyżowania, które prowadzi do miejsca pracy w Dźwirzynie skręcił w odwrotną stronę.

Zaginiony mężczyzna jest ważną częścią sportowej społeczności Kołobrzegu i regionu. Osoba, która przewodzi jednej z najważniejszych drużyn koszykarskich regionu nie jest w stanie zniknąć bez śladu. Jako osoba rozpoznawalna, nie jest możliwe by po prostu wyparować.

Jest jednak szansa na odnalezienie 42-latka. W miejscowości Podborsko pod Tychowem w powiecie białogardzkim odnaleziono pojazd 42-latka. Mężczyzna nie posiada przy sobie dokumentów, natomiast jego telefon w dalszym ciągu pozostaje wyłączony.

 

 

Do działań poszukiwawczych ruszyli policjanci, strażacy, ratownicy oraz GRUPA Poszukiwawczo-Ratownicza WOPR Powiatu Białogardzkiego.

Zrozpaczona rodzina prosi o pomoc. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek informacje na temat możliwego miejsca pobytu osoby zaginionej, prosimy o kontakt z policją.

UWAGA OSOBA ZAGINIONA !!!
Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu prowadzi poszukiwania za osobą zaginioną
RAFAŁ ŁASECKI lat 42
Rysopis:
Wzrost: 183 cm
Oczy: niebieskie
Włosy: krótkie, kolor ciemny blond

Zaginiony w dniu 29.06.2020 roku. O rano opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Porusza się czarnym OPLEM VIVARO.
Wszelkie informacje nt. zaginionionego proszę przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ul. Kilińskiego 20 oraz telefonicznie na numer – 477846511 lub 477846512

Fot. GRUPA Poszukiwawczo-Ratownicza WOPR Powiatu Białogardzkiego

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments