Dowiedz się więcej na temat programu Społecznik na Ratunek [FILM]

1 czerwca o godz. 10:00 rusza nabór specjalny w Programie Społecznik. Mikrodotacje będą przyznawane w ramach Programu Społecznik na Ratunek. Będą to kolejne środki, które pomogą zachodniopomorskim organizacjom pozarządowym w walce z Covid-19 w ramach Zachodniopomorskiego Pakietu Antykryzysowego.

 

W Programie Społecznik na Ratunek organizacje pozarządowe mają szansę na pozyskanie minimum 67 dotacji w wysokości od 1000 do 4 000 zł. Łączna wartość wsparcia wyniesie 268 tys. zł. Kwota ta zostanie rozdysponowana w równych częściach z podziałem na 5 subregionów. Miasto Kołobrzeg znajduje się w subregionie C. O mikrodotacje mogą starać się organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, a nabór będzie trwał do wyczerpania puli środków.

Realizacja inicjatyw w terminie: 14.06.2020 r. – 31.08.2020 r. Okres realizacji projektu nie może być krótszy niż 1 pełny miesiąc. Wnioski należy składać za pośrednictwem generatora Witkac. Za przeprowadzenie naboru odpowiada Operator – Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Szczegóły programu znajdują się na stronie oraz na stronie. Regulamin naboru znajduje się w pliku pdf (pobierz). Zachęcamy kołobrzeskie organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do składania wniosków w programie Społecznik.

 

 

 

 

Film: WZP, fot.: UM Kołobrzeg 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments