Debata nad raportem o stanie powiatu- możesz zabrać głos!

Debata nad raportem o stanie powiatu kołobrzeskiego w dobie pandemii COVID-19 w roku 2019

 

W debacie nad raportem o stanie powiatu mogą zabierać głos mieszkańcy powiatu.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie Powiatu Kołobrzeskiego, składa do Przewodniczącego Rady Powiatu w Kołobrzegu pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 150  mieszkańców powiatu.  (wzór zgłoszenia dostępny na stronie Biuletynu Informacji Publicznej).

Debata nad raportem odbędzie się w dniu 5 czerwca 2020 r. podczas XVII sesji Rady Powiatu w Kołobrzegu. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie powiatu, czyli w terminie do dnia 4 czerwca 2020 r., do godz. 15.30.

Mieszkańcy będą dopuszczeni do głosu według kolejności otrzymania zgłoszenia przez Przewodniczącego Rady.

Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.
Zgodnie z art. 15zzx ust. 1 i 2 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.), XVII sesja Rady Powiatu odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

Mieszkaniec, zainteresowany wzięciem udziału w debacie nad raportem o stanie Powiatu Kołobrzeskiego, będzie miał udostępniony sprzęt komputerowy w dużej sali konferencyjnej w Centrum Kształcenia Zawodowego, przy ul. Katedralnej 12 w Kołobrzegu, dzięki któremu będzie miał możliwość uczestnictwa w sesji i zabrania głosu w debacie.

 

Fot.: Archwium

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments