Daria Zawiałow wystąpi w Kołobrzegu

Pomimo królowania we wszystkich wielkich rozgłośniach radiowych Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej prawdziwym żywiołem są koncerty. Artystka znana z przebojów “Świt” i “Czy Ty słyszysz mnie” wraca na scenę, by przenieść nas do innego świata podczas lata 2020.

 

Tajemnicza, dojrzała i wciągająca – tak można podsumować ostatnią płytę artystki, “Helsinki”. Poza ostrym, rockowym pazurem artystka wprowadza dużo brzmień syntezatorowych. Nawiązanie do stolicy Finlandii nie jest tutaj przypadkowe – z utworów biją równocześnie magia i tajemnica, które da się odczuć m.in. w singlu “Nie dobiję się do ciebie”.

Daria Zawiałow dała się poznać szerszej publiczności przy okazji jej debiutanckiej płyty “A kysz!”, która pokryła się złotem. Artystka otrzymała za nią dwa Fryderyki w kategoriach album roku alternatywa i fonograficzny debiut roku. Dwa lata później wokalistka wypuściła kolejny krążek – “Helsinki”, który pokrył się platyną, a singiel “Hej, hej!” święcił triumfy we wszystkich większych stacjach radiowych.

Data rozpoczęcia:29 SIERPNIA 19:00
Data zakończenia:29 SIERPNIA 21:00
Lokalizacja: AMFITEATR

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments