Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego w Grach Deblowych Męskich i Deblowych Par Mikstowych w Kołobrzegu

28 – 29 sierpnia 2020 r. na kortach przy ul. Sikorskiego 1 w Kołobrzegu Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego w Grach Deblowych Męskich i Deblowych Par Mikstowych.

 

 

Organizowany jest po raz trzynasty, z roku na rok gromadząc coraz większą grupę uczestników oraz kibiców turnieju. W turnieju uczestniczą przedstawiciele Komendy Głównej Policji, Komend Wojewódzkich i Powiatowych Policji, Wojska Polskiego, samorządowcy, ludzie świata kultury, nauki, aktorzy, piosenkarze, satyrycy, olimpijczycy, seniorzy i inni.

W trakcie turnieju uczestnicy i zaproszeni goście mają okazję m.in. delektować się przygotowanymi przez najlepszych kołobrzeskich kucharzy lokalnymi specjałami.

W pierwszym dniu Turnieju, podczas wieczornej uroczystej kolacji, prowadzona będzie licytacja różnego rodzaju przedmiotów (nie tylko związanych z tenisem), ofiarowanych na tę okazję przez czołowe tenisistki Polski, Niemiec oraz firmy i osoby prywatne. Dochód z licytacji przekazywany jest na konto Fundacji ,,Wdów i Sierot Po Poległych Policjantach” Fundację zasili także prowadzona w trakcie trwającego Turnieju kwesta.

Współorganizatorem XIII edycji Turnieju Charytatywnego Tenisa jest Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policji województwa zachodniopomorskiego oraz Stowarzyszenie Seniorów Mundurowych.

 

 

Foto.: KPP Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments