Champions of illusion. Magiczne wydarzenie w BTD [FOTO]

Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu “Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

Koszalin też będzie miał okazję gościć artystów ze słynnej międzynarodowej grupy iluzjonistów “Champions of Illusion”, którzy pojawią się na scenie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego już 25 stycznia o godz. 18.00

Zobaczymy dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora będą dosłownie na wyciągnięcie ręki , a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodadzą “magiczności” całemu przedsięwzięciu.
Impreza jest skierowana do całej rodziny i bez względu na wiek każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy licznie zapraszana publiczność.

Nasi artyści prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek.

Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność.

Tej imprezy nie można przegapić !!!

 

Zbliża okres świąteczny, czas prezentów, a zaproszenie do tej niesamowitej Krainy Czarów wydarzenie będzie najlepszą niespodzianką

Bilety już w sprzedaży na portalu KupBilecik.pl oraz w kasie Teatru

KoszalinInfo.pl poleca wydarzenie ?

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments