Bitwa o wozy 2020, czyli II tura wyborów

Nadchodzi II tura wyborów prezydenckich. A razem z nią druga tura konkursu Bitwa o Wozy 2020. To akcja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, która ma zachęcić Polaków do głosowania.

 

Zasady są proste- w pierwszej turze jedna gmina do 20 tysięcy z każdego województwa mieszkańców z najwyższą frekwencją wyborczą otrzymała nowy wóz strażacki. Teraz konkurs podzielono na 49 byłych województw, według stanu granic na dzień 31.12.1998.

 

 

To wielka szansa dla Gminy Kołobrzeg, która już w pierwszej turze osiągnęła bardzo wysoki wynik- 70,58%. Jak powiedział prezes OSP Karcino Zbigniew Kałdus “Uwzględniając wyniki z pierwszej tury wyborów prezydenckich oraz to, że walka w drugiej turze dotyczy byłego województwa koszalińskiego szacujemy, że  mamy szansę uzyskania bardzo dobrego wyniku. Prosimy o mobilizację.” Radny Bogusław Grygiel, który jest także prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego OSP, powiedział: “Zachęcamy wszystkich do głosowania. Wiem, że mamy możliwości by tego dokonać i wygrać.”

 

Fot.: Gmina Kołobrzeg 

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments