Bezpłatne warsztaty hobbistyczne

,,Wszyscy jesteśmy artystami!”- to projekt społeczny bez barier wiekowych skierowany do mieszkańców gminy Ustronie Morskie – którego to zadaniem jest twórcza aktywizacja społeczności lokalnej w miesiącach wrzesień , październik oraz listopad.

Pomysł polega na przeprowadzeniu przez kwalifikowanego instruktora warsztatów hobbystycznych w następujących technikach – akwarela, glina samoutwardzalna z elementami decoupage oraz biżuteria epoksydowa. W myśl tematu projektu instruktorka zakłada, że w każdym z nas drzemie artysta i co do tego jest w zupełności pewna – dlatego też jeśli ktoś ma ochotę zmierzyć się z tym stwierdzeniem albo po prostu lubi tworzyć – niech jak najszybciej sięga po telefon i dzwoni aby się zapisać gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

Pomysłodawcą, koordynatorem oraz instruktorem będzie Natalia Jastrzębska, na co dzień właścicielka Akademii Smaku i Rękodzieła Pasyonatca w Ustroniu Morskim. Projekt zwieńczy wernisaż prac w miesiącu grudniu. Wszystkie osoby chętne do udziału w projekcie proszone są o kontakt z instruktorką – 506-991-418.

Projekt został sfinansowany z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego
pn. ,,Program Społecznik na lata 2019-2010’’ – wysokość dotacji 4.000,00 PLN.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! Projekt przewiduje uczestnictwo 50 osób.

Opiekun projektu: Koło Gospodyń Wiejskich w Rusowie

Pomoc w przygotowaniu projektu od strony formalnej: Urszula Czachorowska, Referat Promocji i Rozwoju.

 

Fot. UM Ustronie Morskie

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments