Areszt za usiłowanie zabójstwa

W miniony weekend tuż po telefonicznym powiadomieniu policji o uszkodzeniu ciała, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu ustalili i zatrzymali odpowiedzialną za to osobę. Sprawca ostatecznie usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa, za co grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, kara 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.


W weekend policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu ciała mężczyzny przy użyciu kamienia. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, gdzie zabezpieczyli teren na którym doszło do zdarzenia, a także ustalali świadków zdarzenia, zabezpieczali ślady oraz przeprowadzali oględziny.

Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie. Raniony odniósł obrażenia głowy . Został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej. Stan jego zdrowia nie pozwolił na przeprowadzenie jakiejkolwiek rozmowy.

W międzyczasie kolejna grupa policjantów ustaliła personalia i udała się do miejsca zamieszkania napastnika. Podejrzewany 34 latek mieszkaniec Kołobrzegu został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Na wniosek Prokuratury i Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu Sąd zastosował wobec zatrzymanego 3 miesięczny areszt za usiłowanie zabójstwa.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments